Unia Europejska

O nas

Klinika Stomatologii Estetycznej ESTEDENT ma przyjemność zaprosić Państwa w nowy wymiar stomatologii na miarę XXI wieku.

Stworzyliśmy miejsce w którym będą mogli Państwo w komfortowych i luksusowych warunkach bez stresu i pośpiechu cieszyć się wizytą w naszej Klinice. Miejsce stworzone z miłości i pasji do pracy może dawać tylko przyjemność zarówno nam jak i pacjentom.

Od 10 lat wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych pacjentów.

Klinika ESTEDENT to profesjonalny zespól lekarzy, higienistek i asystentek dbających o najdrobniejsze szczegóły podczas Państwa wizyty w naszej Klinice.

Klinika posiada 9 gabinetów zabiegowych

  • 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych
  • pracownię tomografii komputerowej
  • 3 ekskluzywne gabinety medycyny estetycznej

Klinika ESTEDENT w nowej odsłonie zlokalizowana jest w centrum Augustowa w nowopowstałej, specjalnie zaprojektowanej na potrzeby naszych pacjentów luksusowej kamienicy. Nasi Pacjenci mają do dyspozycji bezpłatny parking, windę, klimatyzowane pomieszczenia, wi-fi a dla najmłodszych pacjentów mamy domek pełen gier i zabaw.

Nasza klinika przeszła ogromna metamorfozę w celu zaspokojenia potrzeba naszych pacjentów. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy odrębna gałąź naszej kliniki- Klinika Medycyny Estetycznej ESTEMED. Dzięki poszerzeniu zakresu działalności będziemy mogli holistycznie podejść do wyglądu zarówno uśmiechu jak i twarzy. Stworzyliśmy luksusowe miejsce dla osób ceniących komfort i profesjonalizm a zarazem czas.