Unia Europejska

Wybielanie

Najnowocześniejsza lampa Beyond Polus Advanced WHITENING jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu obecnie dostępnym na rynku na całym świecie.

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów!

Innowacyjna technologia LightBridge to połączenie światła halogenowego z światłem diodowym. Dzięki temu połączeniu uzyskuje się najbardziej intensywne światło, które pozbawione jest wszelkiego szkodliwego ciepła oraz promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego.  Dlatego ta innowacyjna i skuteczna technologia, połączona ze specjalną formułą żelu wybielającego Beyond przywróci olśniewającą biel zębom już w 45 minut!

Ze względu na zastosowanie tak zaawansowanego  systemu filtracji światła, zabieg jest w 100% bezpieczny i komfortowy, redukuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu.

Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów o 5 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty.

Profesjonalne wybielanie lampą Beyond trwa jedynie 45-60 minut i nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych zabiegów do wykonywania w domu.

Cena zabiegu: 850 zł